BÜTÜN YOLLAR 216 BUTİK PLUS'A ÇIKAR

Konum olarak anadolu yakası'nın orta noktasında bulunan ve geçiş güzergahlarının üzerinde yer alan Çekmeköy, son yıllarda gösterdiği gelişim ve değişimle ön plana çıkıyor. 216 Butik Plus, bu değişimin merkezinda yer alıyor.

ÜSKÜDAR - ÇEKMEKÖY METROSU

Anadolu Yakası'nın trafiğini rahatlatacak ve bulunduğu bölgeleri ekonomik açıdan kalkındıracak olan Üsküdar - Çekmeköy Metrosu, 216 Butik Plus'a sadece 2 dakika mesafede bulunuyor.Metronun tamamlanmasıyla birlikte Çekmeköy - Üsküdar arası 24 dakikaya inecek ve Marmaray bağlantısıyla avrupa Yakası'na ulaşım çok kısa sürede sağlanacak.

ÇEKMEKÖY METROSU - TÜNEL İSTANBUL BAĞLANTISI

3.5 milyar dolara mal olması planlanan Tünel İstanbul, diğer tüm raylı hatlarda olduğu gibi Üsküdar - Çekmeköy Metrosu ile de birleşecek. Marmaray ile de bağlantılı olacak proje havalimanlarına ve otogara ulaşımda da büyük kolaylık sağlayacak. Proje hayata geçirildiğinde Çekmeköy Beşiktaş'a 37 dakikada ulaşım sağlanacak.
TAŞDELEN KENT MEYDANI

65.000 m2'lis alanda inşa edilmesi planlanan dev meydan ile Şile Yolu trafiği yerin altına alınacak. Yerin üstünde kalan bölgede, metro durağına yaya ulaşımının sağlanacağı, butik alışveriş alanlarının, kafelerin bulunacağı bir meydan yapılacak. Çekmeköy, bu meydan ile çekim merkezi haline gelecek.


ÖNEMLİ EĞİTİM VE SAĞLIK KURUMLARI

Çekmeköy Devlet Hastanesi ve Türkiye'nin en önemli üniversitelerinden Özyeğin Üniversitesi, 216 Butik Plus'a oldukça yakın bir konumda yer alıyor.

SABİHA GÖKÇEN HAVALİMANI

Atatürk Havalimanı ile birlikte İstanbul'un dünyaya açılan kapısı Sabiha Gökçen Havalimanı,
216 Butik Plus'a 20 dakika mesafede yer alıyor. Ayrıca, yapımı planlanan Çekmeköy - Sabiha Gökçen metro hattı ile bu sürenin daha da kısalması bekleniyor.

KARAYOLUYLA KÖPRÜLERE BAĞLANTI

Yavuz Sultan Selim Köprü bağlantısı Kuzey Marmara Otoyolu, TEM Otoyolu ve D100 (E-5) Karayolu bağlantıları ile 216 Butik Plus'dan köprülere ulaşım dakikalar alıyor.

2015 Tüm Hakkı Saklıdır 216 Yapı  / Designer @Webuzmanım
444 4 216
www.216yapi.com
English